مزایای خرید از آنلاین کادو

                                                                                                                            

                                                                                  

                                                                          مزایای متمایز آنلاین کادو برای خرید کادو و ارسال آن

                                                                                  


شیوه های نوین خرید هدیه و ارسال آن:

روش های ساده و متنوع خرید کادو و پرداخت و ارسال آنی (زیر 3 ساعت) هدایا شما در محدوده‌ی تهران با حداقل هزینه و ارسال تا 72 ساعت در سطح کل کشور به صورت رایگان از خدمات ویژه و متمایز آنلاین کادو می باشد.
بسته بندی هدیه:

از دیگر خدمات متمایز و جذاب آنلاین کادو بسته بندی های ویژه و زیبای هدایای شما به صورت رایگان می باشد. همچنین اگر شما خواسته‌ی ویژه ای برای هدیه خود داشته باشید مجموعه ی متنوع و زیبای باکس های لاکچری آنلاین کادو با قیمت بسیار مناسب در دسترس شما می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
مدیریت مناسبتهای شما:

ایجاد تقویم شخصی برای هر کاربر جهت مدیریت و یادآوری مناسبت‌های مهم شما دیگر قابلیت متمایز ماست. شما می توانید در قالب لیست عزیزان از تمامی مناسبت‌های عزیزانتان به موقع مطلع گردید و اقدام به خرید هدیه  مناسب با آن مناسبت نمایید.
مشاوره رایگان :

برای مناسبتهای مختلف و تهیه کادوی مناسب می توانید با گروه مشاوران متخصص آنلاین کادو در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید تا بهترین تصمیم را با توجه به شرایط و امکانات بگیرید.
سورپرایز:

امروزه آنچه مهم تر از خرید هدیه می باشد نحوه رساندن آن کادو به شخص مورد نظر شماست. یکی از خدمات خاص و ویژه‌ی آنلاین کادو انجام خدمات سورپرایزی می باشد. این خدمات با هماهنگی و مشاوره با شما صورت می گیرد تا کادوی خریداری شده توسط شما به صورتی که مد نظر شماست و در زمانی که شما تعیین می کنید بدست عزیزانتان برسد تا اثر هدیه شما چند برابر شود و خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن عزیزانتان و شما نقش ببندد.