نحوه پرداخت

نحوه پرداخت
پرداخت مبلغ خرید به روشهای زیر امکان پذیر است:
پرداخت الکترونیکی (آنلاین): کاربران گرامی می توانند پس از تکمیل عملیات خرید (افزودن به سبد خرید، تکمیل خرید و پر کردن فرم اطلاعات پرداخت) وارد درگاه پرداخت آنلاین بانکی شوند و پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهند.
پرداخت نقدی درب منزل: کاربران می توانند مبلغ کامل کادو را به صورت نقدی در مقابل درب منزل خود و به پیک حامل بسته سفارشی پرداخت نمایند. در صورتی که از این گزینه استفاده شود مبلغ فاکتور با هماهنگی قبلی در درب منزل دریافت خواهد شد.
پرداخت از طریق دستگاه سیار کارت خوان (pos): کاربران همچنین می توانند مبلغ کادوی سفارشی خود را از طریق دستگاه سیار پوز در مقابل درب منزل خود پرداخت نمایند.
دریافت فاکتور فروشدرصورتی که کاربر درخواست فاکتور دهد، فاکتور چاپی همراه با کادو، ارسال می شود.
اگر کاربر درخواست فاکتور چاپی ندهد، فاکتور فروش کالا به صورت خودکار در پنل کاربری و در بخش لیست سفارشات ذخیره خواهد شد و به ایمیل سفارش دهنده نیز ارسال می گردد.
توجه داشته باشید:
پس از ثبت سفارشات (در صورت ثبت شماره همراه) برای شما پیامکی مبنی بر دریافت سفارش و پیگیری های آن ارسال خواهد شد و یا در صورت نیاز جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس گرفته میشود. در صورت عدم دریافت پیامک، با تماس تلفنی از ثبت سفارش خود اطمینان حاصل کنید.