گل و باکس گل معطرترین هدیه

گل و باکس گل معطرترین هدیه
از بهترین هدایایی که در مناسبتهای مختلف بین افراد ردوبدل می شود انواع گل و باکس گل می باشد. گل همیشه مظهر دوستی و مهربانی و زیبایی است و عموما گل لطیف ترین و معطرترین هدیه ای است که میتوان به دیگری داد. هدیه دادن هرنوعی از گل می تواند معنای خاصی داشته باشد. در اینجا می خواهیم در مورد این مطلب که برای هدیه ‌دادن چه گلی بهتر است و به هر مناسبت چه گلی را باید هدیه داد و از همه مهمتر اینکه هر گلی چه معنایی دارد؟

گل رز: گل رز معمولاً نخستین گزینه‌ای است که به عنوان یک هدیه جذاب به ذهن افراد می‌رسد. باید گفت که هر رنگی از گل رز یک معنی خاص و متفاوت دارد و شما با هدیه دادن آن پیام دلخواهتان را به فرد موردنظر می رسانید. برای مثال گل رز سفید به معنی فروتنی و معصومیت و گل رز صورتی به معنای قدردانی و تحسین می باشد.ازبین گلهای رز رنگ زرد خیلی زیباست و گل رز زرد به معنای شادی و علاقه و در برخی فرهنگها معنی جدایی و گل رز سرخ نیز به معنای عشق و محبت است.

گل نرگس: گلبرگ‌های گل نرگس نشانه‌ای از صمیمیت و جوانمردی هستند. نکته جالب آن است که برخی معتقدند خرید یک شاخه تنها از این گل می‌تواند به دنبال خود بدشانسی بیاورد! به همین دلیل نیز معمولاً توصیه می‌شود از این گل، یک دسته و یا چند شاخه خریداری نمایید. عموماً به عنوان هدیه تولد و تبریک به مناسبت قدوم نوزاد نورسیده گل نرگس یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن است.

گل داوودی: این گل در باور‌های اساطیر یونانی نماد طلا بوده است. علاوه بر این می‌توان گفت که گل داوودی نشانه طول عمر است و می‌تواند گزینه فوق‌العاده‌ای برای هدیه به یک دوست باشد.

گل لاله: گل لاله به دلیل شکل ظاهری نشانه ای از فضل و ظرافت است. در میان تمام رنگ‌های این گل، گل لالۀ قرمز به طور خاص نمادی از عشق و محبت بسیار زیاد به شخص دیگری است. جالب است بدانید که درون گل لاله که تیره رنگ است به عنوان نشانه‌ای از تجمع عشق و شور شناخته می‌شود.و درشعر شاعران آنرا به سینه پرازدرد و کبود عاشقان توصیف می کنند. لاله سفید نمادی از بخشش و گل لاله بنفش نیز نشانی از خانواده سلطنتی هستند.

گل ارکیده: این گل به دلیل ظرافت بسیاری که دارد می‌تواند نشانه‌ای از زیبایی، عشق و قدرت باشد. رنگ صورتی گل ارکیده نیز گزینه مناسبی برای ابراز علاقه‌ای خالصانه و نشانی از عقل و تدبیر است.

گل سنبل: این گل علاوه بر نوید شکوفایی و آمدن بهار، نماد وفاداری و عشق نیز هست.

گل گلایل: این گل نشانه قدرت و کمال اخلاقی است.گل‌های گلایل سفید رنگ نمادی از روان پاک آرام بوده و گزینه خوبی برای احترام به درگذشتگان است و در مراسم درگذشت و یا بزرگداشت می توان آن را به عنوان هدیه تقدیم کرد.

گل زنبق: گل زنبق نیز نشانه خرد ودانایی است و بطور مثال می توان از آن برای هدیه به استاد و معلم خود استفاده کرد.

تمام گلهایی که در بالا ذکر شد را بصورت باکس های زیبا می توان از فروشگاههای آنلاین هدیه و اینترنتی به صورت راحتتر و سریعتر تهیه نمود. این هدیه زیبا را در دسته های بزرگ و کوچک و به صورتهای متفاوت می توان سفارش داد. همچنین شما می توانید گل را د رکنار هدایای دیگر برای فرد مورد نظر خود بفرستید. اگر در شهر یا کشوری غیر از ایران زندگی می کنند و قصد دارید باکس گل را به عنوان هدیه به عزیزی تقدیم کنید، فروشگاههای اینترنتی با ذوق و سلیقه خاصی این کار را برای شما انجام می دهند.