چرا آنلاین کادو معتبر ترین فروشگاه خرید آنلاین هدیه است؟

چرا آنلاین کادو معتبر ترین فروشگاه خرید آنلاین هدیه است؟
  از ابتدا هدف گروه بازرگانی آنلاین کادو جلب رضایت مشتریان عزیز خود بوده و هست ، و در این راستا ضمن ارائه خدمات مناسب خود به مشتریان  محترم موفق به دریافت انواع مجوز های قانونی شده است این مجوزها از مراجع رسمی معتبر و مختلف نظیر  مرکز توسعه تجارت الکترونیکی(اینماد دو ستاره )، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(نماد رسانه)، عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، عضو انجمن کسب و کار اینترنتی، که در قسمت فوتر سایت قابل مشاهده میباشند ، همه ی این عوامل دست به دست یکدیگر داده اند که گروه بازرگانی آنلاین کادو معتبر ترین فروشگاه خرید آنلاین هدیه باشد. 
                    نکاتی مهم که باید قبل خرید اینترنتی بدانید

  1)  آیا این اطلاعات را میتوان با ورود به سایت فروشگاه اینترنتی کسب ؟
2) چگونه از پاسخ گویی و تعهد یک فروشگاه آنلاین اطمینان حاصل کنیم؟
3) چگونه از امنیت یک فروشگاه اطلاع کسب کنیم تا از خرید خود اطمینان حاصل کنیم؟
4) چگونه از امنیت اطلاعات خرید و امنیت حساب و امانتداری و ساختار امنیتی یک سایت فروش اینترنتی اطمینان کسب کنیم؟
5) آیا مکانیزم های قانونی وجود دارد که بتوانیم بر اساس آنها از نظارت بر فعالیتهای یک سایت فروش اینترنتی و فروشگاه آنلاین مطمئن شویم؟
6) چگونه اطمینان حاصل کنیم که فروشگاه آنلاینی که از آن خرید میکنیم همان جنسی را که در سایت معرفی کرده با همان کیفیت به ما تحویل می دهد؟


پاسخ به سؤالات بالا را میتوانید در مطلب زیر بخوانید:
در هر کشوری از جمله ایران ارگانهایی وظیفه ی رسیدگی و نظارت بر ابعاد گوناگون کسب و کارهای اینترنتی را دارند و سایتها و فروشگاههای مختلف بر حسب اعتبار و صداقت و پیشینه ی کاری میتوانند به کسب مجوزهای نظارتی این ارگانها بپردازند،

در زیر چند تا از مهم ترین این مجوز اه را به اختصار به شما معرفی میکنیم:

  ای نماد چیست و چرا مهم است؟

ای نماد در واقع نوعی تاییده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت است که برای کسب و کارهایی که بر بستر اینترنت خدماتی ارائه میدهند ساخته شده است. و شخص صاحب سایت، محل فعالیت، و هویت قانونی فرد را مورد بررسی و تایید قرار میدهد. از این رو پیشنهاد میشود، چه در زمینه خرید جم و چه در زمینه خرید دیگر محصولات از اینترنت، به داشتن. نماد اعتماد الکترونیکی اهمیت خاص و ویژه ای دهید. برای تایید هویت یک سایت، با کلیک بر روی عکس ای نماد موجود در هر سایت، باید مستقیما به سایت. ای نماد به نشانی enamad.ir وصل شده و مشخصات شخص صاحب سایت را نمایش دهد.

در این صورت میتوان با خیال راحت تری از سایت خرید کرد. به ویژه سایت هایی که اینماد دو ستاره برخوردار هستند از اعتبار بیشتری برخوردارند 
 
   نماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

نماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال  تنها به وب سایت هایی که هویت حقوقی آنان تایید شده باشد و دارای مجوزهای قانونی مرتبط نیز باشند اعطا می گردد. ایزوسیستم با توجه به مجوزهای قانونی اخذ شده موفق به دریافت این نشان گردیده است و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر، از خدمات آنلاین ایزوسیستم بهره برند.
                    
  اتحادیه کسب و کارهای مجازی


با دریافت مجوز عضویت اتحادیه کسب و کار های مجازی فروشگاه های آنلاین صدور مجوز و نحوه نظارت بر فعالیت افراد صنفی در فضای مجازی و بازاریابی شبکه‌ای به وجود می آید که باعث ثبت شدن در اتحادیه و احراز هویت آنان در اتحادیه شده که برای فعالیت در فضای مجازی لازم است.
 
  سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

در اجرای ماده 12 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یادشده درآن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار است
 
   اتحادیه کسب و کارهای مجازی

انجمن کسب و کارهای اینترنتی تلاش میکند  تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، چرا که بر این امر واقف است رشد اقتصادی کشور عزیزمان و اشتغال فرزندانمان در گرو رشد روز افزون این عرصه نهفته است، انجمن بر این امر اذعان دارد که حضور حمایت گر دولت در این عرصه ضامن رشد و توسعه این زیست بوم (اکوسیستم) است و بر خود لازم می داند با حضور در مجامع دولتی و قانونگذاری و با ارائه دغدغه ها، در نقش آفرینی دولتی موثر باشد؛ از سوی دیگر انجمن می کوشد تا با همراهی اعضای خود حامی مصرف کنندگان باشد تا بدین ترتیب فرهنگ نوینی که این زیست بوم (اکوسیستم) فراهم آورده است را در راستای خدمت به مردم سرزمینمان ایران استفاده نماید چرا که براستی ایشان شایسته بهترین ها هستند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  آنلاین کادو مفتخر است علاوه بر خدمات ویژه در زمینه ی تهیه خرید وارسال هدیه وکادو و سوپرایز ، علاوه بر قیمت و کیفیت عالی و مناسب کالا ها، دارنده ی شش نماد فوق است و از معتبر ترین و امن ترین فروشگاههای آنلاین میباشد که شما با خیال راحت و خاطری جم میتوانید برای خدمات تهیه ، بسته بندی و ارسال کادو و هدیه های خود را به عهده ما بگذارید و فرصت و افتخار سهیم شدن در شادی هایتان را به ما بدهید.