ولنتاین روز ابراز عشق است

ولنتاین روز ابراز عشق است

ولنتاین آرام آرام در حال رسیدن است تا بار دیگر عشق عشاق را با دادن هدیه ای یا شاخه گلی به یکدیگر یادآوری کند و فضای بودن آنها با یکدیگر را مملو از احساس زیبایی و دوست داشتن کند. عشاق در این روز معمولاً با فرستادن کارت ولنتاین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ ابراز عشق می کنند. اگرچه ابراز عشق می تواند هر زمانی و حتی بدون بهانه انجام شود، اما روز ولنتاین روزی است که عشاق چشم انتظار دریافت نشانه ای از عشق و محبت طرف مقابل خود هستند، تا بنیان عشق خود را مستحکم تر سازند.
اگرچه برخی ولنتاین را محدود به فرهنگ کشورهای خاص می دانند، اما مشابه چنین روزی در بسیاری از فرهنگ های دیگر نیز وجود دارد. حتی در افسانه های چینی نیز پسر گاوچران و دختر بافنده، در هفتمین روز ماه از تقویم قمری در آسمان با یکدیگر ملاقات می کنند. در ژاپن نیز با اندکی تفاوت مراسمی تحت عنوان "تاناباتا" وجود دارد. در کره جنوبی روز "پِپِرو" عشاق و زوج های جوان به یکدیگر هدیه تقدیم می کنند و در فرهنگ آذربایجان نیز "سونای گئجه سی" روز عشق است. در ایران باستان نیز دو جشن مشابه با روز ولنتاین وجود دارد که نشان دهنده گرامی داشتن عشق در بین ایرانیان است. جشن مهرگان که در شانزدهم آبان ماه برگزار می شده و در آن مردم به یکدیگر هدیه می داده اند و دیگری نیز جشن اسفندگان یا سپندارمذگان برابر با پنجم اسفند بوده که مردان به همسران خود هدیه داده و از آنها تجلیل می کردند. این مثال ها نشان می دهد که عشق از تک تک سلول های وجود انسانی تا سراسر کره خاکی و فراسوتر از آن جاری است و عشاق به دنبال هر بهانه ای هستند تا عشق خود را ابراز نمایند. اگر شما هم همچون عشاق و جوانان زیادی به دنبال انتخاب بهترین هدیۀ این روز هستند، آنلاین کادو با ارائه بهترین گزینه ها مسیر انتخاب شما را هموارتر کرده است. آنلاین کادو همچنین با در نظر گرفتن تخفیف 30 درصدی ویژۀ این روز که مهلت ثبت سفارش آن تا 23 بهمن است، قصد دارد این روز را برای شما خاطره ساز کند. ما در آنلاین کادو گزینه های متفاوتی از قبیل "پک قلبی ولنتاین"، "پک ولنتاین لی لی پوت"، "پک هدیۀ ولنتاین لاوپوشن"، "پک ولنتاین خرسی"، "پک ولنتاین نوتلا"، "پک ولنتاین این پاریس"، " پک ولنتاین مردانۀ اوریفلیم مدل فایر"، " پک هدیۀ ولنتاین کیتی"، "پک هدیۀ ولنتاین آرتا"، و "پک هدیۀ ولنتاین شکلاتی" را برای شما فراهم کرده ایم تا با خیالی راحت بتوانید با انتخاب بهترین برای بهترین روز ولنتاین دیگری را در دفتر عشق خود ثبت کند. محدودۀ قیمت بسته های هدیۀ ولنتاین که از 99 هزار تومان شروع می شوند، و شما بر اساس بودجه خود می توانید گزینه های دیگر را نیز برای این روز در نظر بگیرید. در صورت تمایل مشاورین ما از طریق تماس تلفنی، به شما در انتخاب نوع کادو، کادوپیچ کردن آن و نحوۀ تقدیم آن به عزیزانتان به شما یاری خواهند رساند. نهایتاً کادو به هر شکلی که شما بخواهید و طبق سلیقه شما ارسال خواهد شد. پس اگر به دنبال خرید بهترین هدیه ولنتاین هستند و قصد دارید آن را به زیباترین شکل تقدیم کنند، آنلاین کادو گزینه ایست که یکبار خرید از آن شما را به مشتری دائم ما تبدیل می کند.
ولنتاین آرام آرام در حال رسیدن است تا بار دیگر عشق عشاق را با دادن هدیه ای یا شاخه گلی به یکدیگر یادآوری کند و فضای بودن آنها با یکدیگر را مملو از احساس زیبایی و دوست داشتن کند. عشاق در این روز معمولاً با فرستادن کارت ولنتاین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ ابراز عشق می کنند. اگرچه ابراز عشق می تواند هر زمانی و حتی بدون بهانه انجام شود، اما روز ولنتاین روزی است که عشاق چشم انتظار دریافت نشانه ای از عشق و محبت طرف مقابل خود هستند، تا بنیان عشق خود را مستحکم تر سازند. اگرچه برخی ولنتاین را محدود به فرهنگ کشورهای خاص می دانند، اما مشابه چنین روزی در بسیاری از فرهنگ های دیگر نیز وجود دارد. حتی در افسانه های چینی نیز پسر گاوچران و دختر بافنده، در هفتمین روز ماه از تقویم قمری در آسمان با یکدیگر ملاقات می کنند در ژاپن نیز با اندکی تفاوت مراسمی تحت عنوان "تاناباتا" وجود دارد. در کره جنوبی روز "پِپِرو" عشاق و زوج های جوان به یکدیگر هدیه تقدیم می کنند و در فرهنگ آذربایجان نیز "سونای گئجه سی" روز عشق است. در ایران باستان نیز دو جشن مشابه با روز ولنتاین وجود دارد که نشان دهنده گرامی داشتن عشق در بین ایرانیان است. جشن مهرگان که در شانزدهم آبان ماه برگزار می شده و در آن مردم به یکدیگر هدیه می داده اند و دیگری نیز جشن اسفندگان یا سپندارمذگان برابر با پنجم اسفند بوده که مردان به همسران خود هدیه داده و از آنها تجلیل می کردند. این مثال ها نشان می دهد که عشق از تک تک سلول های وجود انسانی تا سراسر کره خاکی و فراسوتر از آن جاری است و عشاق به دنبال هر بهانه ای هستند تا عشق خود را ابراز نمایند.

اگر شما هم همچون عشاق و جوانان زیادی به دنبال انتخاب بهترین هدیۀ این روز هستند، آنلاین کادو با ارائه بهترین گزینه ها مسیر انتخاب شما را هموارتر کرده است. آنلاین کادو همچنین با در نظر گرفتن تخفیف 30 درصدی ویژۀ این روز که مهلت ثبت سفارش آن تا 23 بهمن است، قصد دارد این روز را برای شما خاطره ساز کند. ما در آنلاین کادو گزینه های متفاوتی از قبیل "پک قلبی ولنتاین"، "پک ولنتاین لی لی پوت"، "پک هدیۀ ولنتاین لاوپوشن"، "پک ولنتاین خرسی"، "پک ولنتاین نوتلا"، "پک ولنتاین این پاریس"، " پک ولنتاین مردانۀ اوریفلیم مدل فایر"، " پک هدیۀ ولنتاین کیتی"، "پک هدیۀ ولنتاین آرتا"، و "پک هدیۀ ولنتاین شکلاتی" را برای شما فراهم کرده ایم تا با خیالی راحت بتوانید با انتخاب بهترین برای بهترین روز ولنتاین دیگری را در دفتر عشق خود ثبت کند. محدودۀ قیمت بسته های هدیۀ ولنتاین که از 99 هزار تومان شروع می شوند، و شما بر اساس بودجه خود می توانید گزینه های دیگر را نیز برای این روز در نظر بگیرید. در صورت تمایل مشاورین ما از طریق تماس تلفنی، به شما در انتخاب نوع کادو، کادوپیچ کردن آن و نحوۀ تقدیم آن به عزیزانتان به شما یاری خواهند رساند. نهایتاً کادو به هر شکلی که شما بخواهید و طبق سلیقه شما ارسال خواهد شد. پس اگر به دنبال خرید بهترین هدیه ولنتاین هستند و قصد دارید آن را به زیباترین شکل تقدیم کنند، آنلاین کادو گزینه ایست که یکبار خرید از آن شما را به مشتری دائم ما تبدیل می کند.