هدیه روز پزشک

هدیه روز پزشک
پزشکی از دسته مشاغل سخت و پراسترس می باشد و برای تشکر از زحمات این قشر زحمتکش می توانیم به مناسبتهای مختلف از جمله به مناسبت روز پزشک هدیه ای برای تشکر از آنها تهیه نماییم. از انواع هدایایی که به مناسبت روز پزشک می توان برای این عزیزان در نظر گرفت استفاده از وسایلی است که روی میز کار و یا در دفتر آنها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. انواع جا قلمی های منبت کاری شده که باطرح های زیبای سنتی منقوش شده اند، جای دستمال کاغذی و قلمدان و برگه روزانه و جای تقویم همه از یک جنس و طرح خاص می توانند به عنوان هدیه برای این عزیزان در نظر گرفته شوند و استفاده از انواع قابهای تزیینی با گلهای نقره یا طلایی رنگ و بشقاب ها و ظروف فیروزه کوبی شده هم اگر با دکور و رنگبندی دفتر محل کار هماهنگ شود می تواند هدیه بینظیری باشند. کیف های پول و کیف دستی چرمی، کیف کمری و یا کیف های اداری برای جابجایی مدارک و پرونده ها هم گزینه ای برای هدیه دادن به پزشکان هستند.

انواع جا کلیدی و یا سِت های خودنویس و خودکار با مارک های معتبر، انواع عطر وادکلن های کلاسیک از برندهای معروف و یا دفترچه ها و کلاسورهای چرمی و خوش دست هم به کار پزشکان خواهند آمد و هدیه گرفتن آنها می تواند باعث خشنودی کسی که به اوهدیه می دهیم بشود. هر وقت تصمیم گرفتید برای یکی از اطرافیانتان که پزشک است هدیه ای تهیه کنید یادتان باشد که پزشکان به دلیل حضور در محیط کاری بیمارستان ودر مانگاه که بسیار شلوغ و پراسترس است نیاز به هدیه ای دارند که برایشان آرامش بخش و دلگرم کننده باشد.
  
مثلاً اگر پزشک مربوطه همسر شماست م یتوانید باخرید یک قاب عکس زیبا از فروشگاههای اینترنتی یک عکس خانوادگی زیبا را قاب کرده و روی میز کار اوقرار بدهید. هدیه دادن انواع کتابهای شعر خصوصاً رباعیات خیام و دیوان حافظ نیز به نوبه خود باعث تلطیف روحیه دراین گروه از شاغلین زحمتکش می شود. گاهی خرید پوشاک هم می تواند هم حسن سلیقه و هم توجه شما را به شخص مورد علاقه تان مشخص کند. برای مثال وقتی با پزشکی سروکار داریم که تمام وقتش را باید صرف کار و مسئولیتهای کاری کند می توانیم برای کم کردن بار خرید از دوش وی هم با او در اوقات فراغت به سایتهای مختلف سرکشی کنید و بعد از شناخت نیازها و علاقه مندیهای شخص مقابلتان برای او هدایای مورد نیاز و ضروری اش را تهیه کنید.

تهیه بلیط برای سفرهای یک یا چند روزه که باعث دوری از محیط تنش زای شغلی و بدست آوردن اندکی آرامش است هم می تواند هدیه خوبی برای روز پزشک باشد. همچنین بسته های لوازم بهداشتی حتمآً از هدایای مورد علاقه پزشکان که برای نظافت و پاکیزگی بیش از هرمقوله دیگری اهمیت قائل هستند، خواهد بود. حرف آخر اینکه پزشک مورد نظر ما در هر تخصصی که مشغول به کار باشد لازم است که همیشه قدردان آنها باشیم و سپاسگزار ازاینکه آسایش خود را صرف نجات جان بیماران و حفظ سلامتی افراد جامعه می کنند.