هدیه روز معلم

هدیه روز معلم

دغدغه ی چی کادو بدمو چی کادو بگیرم ازقدیم وندیم باروح وروان هممون یه جورایی بازی کرده ومیکنه، مخصوصاً که اگر مناسبتی هم درراه باشه مثل هدیه روز معلم وهزاران مناسبت دیگه ای که در سال همه ی ماها یه جورایی پیش رو داریمو سالهای ساله که داریم تجربه می کنیم.
هرکدام ازماها توی نقش فرزندی مادری، پدری، شاگردی، دانشجویی و...درگیر این موضوع میشیم که باید برای طرف مقابلمون سنگ تموم بگذاریم.
خدا رو بارها شکر که با رشد وترقی تکنولوڗی نزدیک به ۹۹درصد از این نوع دغدغه ها بارش از شونه های ما خالی وبر شونه ی سایت های اینترنتی خرید کادو سنگینی می کنه و به آسونی خوردن یک لیوان آب شده با این تفاوت که در قبالش باید دست به جیب مبارک بشی و هر چقدر که پول می دی، آش بخوری، پس با این تفاسیرمیتونی بهترین کادوی آنلاین رو سفارش بدی.
یادم به دوران تک معلمه میفته ،همون دورانی که یه معلم تخصص تدریس همه ی کتابا رو برعهده داشت و مسلما کادوهای ماهم سهم همون تک معلم گل و نازنینمون می شد.
اما به محضی که پا به دوران راهنمایی ودبیرستان گذاشتیم گلچین کردن این معلمان عزیز و گرامی برای هدیۀ روز معلم سخت تر و سخت ترمی شد و از همه بدتر هم که چطور درمقابل چشمان بقیه ی معلمان کادویی بخریمو به دیگری هدیه بدیم.
به یاد میارم با بزرگ شدنمون تو کلاسای درس راهنمایی و دبیرستان ازاین مسئولیت گنده ی شاگرد و معلمی تا تونستیم شونه خالی میکردیم و دسته جمعی با تکرار جمله ی تبریک "معلم عزیزم روزت مبارک" روزش را تمام میکردیم و سر و ته هدیه روز معلم رو یه جورایی جمع و جور می کردیم.
امروز برخلاف اون سالها دستپاچه میشم که برای هدیه روز معلم امسال چه کادویی را برای معلم فرزندم سفارش بدم که اول ازهمه فرزندم تأییدش کنه وبعد معلمشون.
به پیشنهاد یکی ازدوستانم که برای مدتی است بصورت اینترنتی خرید میکنه سری به سایت های اینترنتی سر می زنیم تا برای روز معلم هدیه ای درشان ایشون انتخاب کنیم.
این سایت ها نقش بازارچه ای را دارن که مملو ازتنوع اجناس شیک و به روزه که کارما رو درانتخاب هدیه آسون می کنه و با کلیک برروی گزینه ی هدایای مناسبتی و با وارد کردن اطلاعاتی از طرف مقابلمون درزمینه ی علایقش، افکارش، اهل سفر بودنش و شغلش و....راحتر می تونیم هدیه ی مرتبط رو انتخاب کنیم و خیال خودمون رو تا خرید هدیه بعدی راحتر کنیم.


10 هدیه مناسب برای روز معلم
اگر هنوز به فکر هدیه روز معلم هستید و تاکنون موفق به انتخاب هدیه ای مناسب نشده اید، با ما همراه شوید تا 10 گزینه خوب را برای هدیۀ این روز به شما معرفی کنیم.

10- پک قرآن و نهج البلاغه و شمع

این هدیه با ارزش شامل یک جلد کلام الله مجید، یک جلد نهج البلاغه، شمع معطر، کارت پستال، یک شاخه گل رز و بسته بندی بسیار زیبایی است که می تواند خاطره ای زیبا و به یاد ماندنی در ذهن معلم شما حک کند.

9 – بستۀ کتاب تاریخ ایران و کیف چرم پول
این بستۀ ارزشمند نیز علاوه بر کتاب تاریخ و کیف چرم پول در بسته بندی بسیار زیبایی قرار داد که با یک شاخه گل رز و کارت پستال همراه است.

8- ساعت رِست

اگر قصد دارد خانم معلمتان را شگفت زده کنید، این بسته که علاوه بر ساعت مچی اسپرت زنانه مدل مرغ آمین رنگ رز گلد به همراه یک شاخه گل رز و یک کارت پستال در بسته بندی زیبایی جا گرفته می تواند گزینه بی نظیری برای هدیه روز معلم امسال باشد.

7 – آجلیل خوری ملیله
اگر فکر می کنید که معلمتان به صنایع دستی علاقمند است، این گزینه بهترین هدیۀ روز معلم برای شما است: آجلیل خوری ملیله، ترمه، کارت پستال و یک شاخه گل رز. این گزینه می تواند به خاطره ای خوش از هدیه روز معلم در ذهن معلمتان تبدیل شود.

6- دیوان حافظ و قاب سنگ عقیق
بدون شک بهترین هدیه روز معلم برای معلمی که ادبیات فارسی تدریس می کند یا به خواجۀ شیراز ارادت می ورزد، در این بسته بندی نفیس تدارک دیده شده تا شما را نسبت به خریداری "بهترین برای بهترین" خاطرجمع کند.

5- مفاتیح الملکوت
گزینه ای دیگر که شامل یک جلد قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، مفاتیح الجنان و حافظ است، می تواند بهترین هدیه روز معلم برای کسانی باشد که قصد دارند مجموعه ای از کتاب های نفیس مذهبی و فرهنگی را به معلمان خود تقدیم نمایند.

4- شکلات خوری خاتم

شکلات خوری خاتم گزینه مناسب دیگری برای هدیه روز معلم است که بخشی از درخشش صنایع دستی ایران را در خود جای داده است. علاوه بر این شکلات خوری خاتم، یک شاخه گل رز و جعبه مخصوص خاتم این هدیه را به گزینه مناسبی تبدیل کرده است.

3- قاب نقره دو گل

تابلو گل زیبا و منحصر به فرد برای دکور و زیبایی منزل و محل کار هم از دیگر گزینه هایی است که ممکن است هیچ یک از معلمان شما تاکنون به عنوان هدیه روز معلم دریافت نکرده باشند. پس بدون شک این بسته زیبا می تواند بسیار متمایز از هدایایی باشد که معلمتان دریافت کرده است.

2 – بسته آرایشی مردانه مدل ژیلت مچ تری
نیاز به گفتن نیست که اغلب آقایان به این هدیه که نیاز روزانه آنهاست روی خوش نشان می دهد. بنابراین این بسته آرایشی مردانه نیز می تواند گزینه مناسبی برای هدیه روز معلم باشد. پس در خرید این هدیه برای آقا معلم ها هیچ شک و تردیدی به خود راه ندهید و مطمئن باشند که بهترین هدیه روز معلم خواهد بود.

1 - خودکار نفیس یوروپن کلاسیک
خودکار از جمله اقلامی است که معلم ها به آن علاقه خاصی دارند، پس شک نکیند که هر نوع خودکاری می تواند بهترین هدیه روز معلم باشد.