هدیه تولد نوزاد

هدیه تولد نوزاد

هدیه تولد نوزاد برای افرادی که هیچ آشنایی و تجربه ای در این رابطه ندارند می تواند کمی گیج کننده باشد.تولد نوزاد نه فقط برای خانواده بلکه برای دوستان و بستگان یک رویداد لذت بخش است. همه دوست دارند که هدیه ای خاص را به مناسبت نوزاد تازه به دنیال آمده خریداری کنند و در شادی والدین سهیم شوند. در زیر برخی هدایای مناسب برای نوزادان ارائه شده است.1. لباس نوزاد
می توانید پیش بند، دستکش، کلاه و وسایلی از این دست را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که فقط البسه کتان را انتخاب کنید. از خریدن الیاف مصنوعی اجتناب کنید.

2. کیف لوازم کودک
کیفی مناسب برای قرار دادن تمام پوشک های یکبار مصرف، ملحفه ها یا پارچه ها، کرم ها و دیگر لوزام کودک. کیف لوازم کودک چیکو پیشنهاد ماست.

3. پوشک
خرید پوشک قطعا انتخابی مناسب است. پوشک های یکبار مصرف اغلب با برندهای مشهور در بازار موجود هستند.

4. ملحفه های مخصوص کودکان
هرچند قنداق کردن کودکان دیگر مرسوم و معمول نیست اما به خاطر خرابکاری نوزدان، هنوز به وسایلی چون ملحفه به تعداد بالا نیاز است. باز هم توجه داشته باشید که این وسایل حتما پارچه ای و کتان باشند و از خرید پارچه های مصنوعی اجتناب کنید.

5. زیورآلات نقره
به طور سنتی، دادن هدیه نقره به نوزادان خوش یمن محسوب می شد. از این گذشته، فلز نقره از برخی مزایای مربوط به سلامتی نیز برخوردار است. می توانید دستبندهای نقره، پابندها یا ظروف نقره را انتخاب کنید.

6. جغجغه و اسباب بازی های صدا دار
فروشگاه ها پر است از جغجغه ها و اسباب بازی صدا دار مخصوص نوزادان. رنگ های متنوع و صداهای عجیب و غریب را انتخاب کنید. نوزادان در مرحله ای هستند که با این دست اسباب بازی ها ارتباط برقرار می کنند.

7. وسایل دکوری اتاق نوزاد
انتخاب وسایل دکوری اتاق نوزاد نیز می تواند جالب و متنوع باشد.قاب های تصویر، پوسترهای دیواری بزرگ و رنگارنگ، لامپ ها یا روشنایی های مخصوص اتاق کودک، پرده ها یا دیگر آویزهای رنگی و هر وسیله ی شاد و رنگی دیگری می تواند انتخابی مناسب باشد.

8. حامل نوزاد
حامل های نوزاد نیز گزینه ای مناسب می باشد. در زمینۀ خرید حامل نوزاد حتماً به چند ماهه بودن نوزاد توجه داشته باشید، نوزادانی که صرفاً چند ماه از زمان تولدشان گذشته نیاز به حامل های با پوشش در ناحیه گردن دارند.

9. محصولات بهداشتی
می توانید محصولات مراقبتی پوست که شامل شامپوهای مخصوص،روغن ماساژ، صابون کودک، کرم پوشک و مواردی از این دست می باشد را انتخاب کنید.

دیگر مواردی که می توانید به عنوان هدیه نوزاد مد نظر داشته باشید پتو بافتنی، ست کامل حمام نوزاد، راحتی کنار مادر نوزادی قابل حمل، فشارسنج مخصوص کودکان، آویز تخت موزیکال، وان حمام کودک، پشه بند کودک، کالسکه نوزاد، شیشه و پستونک، و کیف البسه و پوشک می باشد.