هدایای مناسبتی ماه رمضان

هدایای مناسبتی ماه رمضان
پیک رمضان در راه است تا باز کند نامه ی خویش را و یادآوری کند میهمانی ماه خدا در راه است، میزبان بی صبرانه درانتظار بخشایندگی وبخشایش،باشد که عاشقانه دلبری کنیم تا یک عمر فریب چشم جادوی جهان را نخوریم. ماه رمضان، ماه من است؛ ماهی که بتوانم روسفید از بزم به خانه برگردم ودر چهاردیواری خانه علاوه بر تمرین گرسنگی،دعاهای الغوث،الغوث ،شب زنده داری های شبهای قدر نفس خویش رامنع کنم ازقضاوت، حسادت، رقابت و....هزاران جادوی افسون زمان و قربانی کنم همه ی من هایی که سالها و روزها گریبان ذهنم را گرفته تاسوسوی چراغ امید را در دلم به کوری ببرند.
رسول خدا صلی الله علیه وآله می فرمایند:برای هرچیزی زکاتی است وزکات بدنها روزه است...


پروردگارا!

دراین ماه نزول قرانت وبرسراین خوان گسترده ات دعایم را اجابت کن ومراببخش؛ به ضمانت یک نگاه بی دریغت وامضای بخششت را پای تمام آرزوهایم حکاکی کن وسند شش دانگش را دراین ماه صیام با بخشش گناهانم بنامم بزن ومرا آمرزیده ی دنیا وآخرتت کن. ماه رمضان در کنار همۀ زیباییهای معنوی، برخی هیجان رقابت هایی مختلف ورزشی و مذهبی را نیز با خود به همراه دارد که یادآور دوران مدرسه و دانشگاه و کارمندی است. اگر در این ماه مبارک، با برنامه ریزی مسابقات مختلف قصد دارید بخشی از وقت میهمانان خود را به سرگرمی هایی اختصاص دهید و برای تشویق بیشتر از برندگان این مسابقات هم قدردانی کنید، می توانید از هدایای ویژه ماه رمضان در سایت آنلاین کادو دیدن کنید. تیم حرفه ای آنلاین کادو به مناسبت های مختلف هدایای مناسبتی در نظر می گیرد که در ماه رمضان نیز هدایای ویژه ماه رمضان نشان از تخصص و تجریه این تیم دارد. از ویژگیهای آنلاین کادو در تهیه و تدارک دیدن هدایای ویژه ماه رمضان این است که شما می توانید بر اساس سلیقه کسانی که قصد دارید به آنها هدیه بدهید سفارش خود را ارائه نمایید. اگر تجربه خرید هدایای مناسبتی را از سایت آنلاین کادو ندارید، فرصت ماه رمضان را غنیمت بشمارید و با یکبار خرید هدایای ویژه ماه رمضان از این سایت، خدمات حرفه ای آن را در فهرست راههای تأمین هدایای مناسبتی خود قرار دهید. آنلاین کادو که همسو با روشهای نوین کسب وکار، فعالیت خود را آغـاز نموده و در نظر دارد در راستـای تحقـق شـعار "بـهترین بـرای بـهترین ها" با بهره گیری از کارشـناسان مجـرب به عنوان مـجموعه‌ای پیشـرو در تـهیه هـدایای ویژه و خاص، مـشاور و همراه مشتریان خود در ایجاد لحظات شاد و به یادماندنی در همۀ مناسبتها و تمامی سنین باشد.
ارائه محـصولاتی با بهترین کـیفیت، منـاسب ترین قیمت و شیـک‌ترین و متنوع‌ترین بسته‌بندی در کـمترین زمان و ارائه ضـمانت خرید و خدمات پس ازفروش برای تمامی محصولات، امکان ثبت سفارش به روشهای مختلف، امکان پرداخت از طرق متنوع و مجموعه بی‌نظیر از خدمات گوناگون متناسب با نیاز و سلیقه مشتری از ویژگیهایی است که آنلاین کادو را از سایر رقبا متمایز می سازد.