جعبه گل، هدیه ای بی نظیر

جعبه گل، هدیه ای بی نظیر
اگر به دنبال هدیه ای بی نظیر هستید، جعبه گل را فراموش نکنید. گل، همیشه گزینه اول هدیه هاست، جشن تولدها، روز ولنتاین یا هر مناسبت دیگری. دلیلش مشخص است، گل با جلوه ای متمایز از هر نوع هدیه ی دیگری، با خود واجد معنایی است. برای جشن گرفتن و باشکوه کردن لحظات زندگی، هیچ چیز به اندازه فرستادن باکس گل رُز یا دسته ای گل رُز عمل نمی کند. با فرستادن گل، شما به گیرنده به طور مستقیم می گویید که در گوشه ی ذهنتان، جایی برای او وجود دارد، اینکه شما به او فکر می کنید. اما با گذشت سال ها، نوع فرستادن گل هم، مثل همه چیزهای زندگی ما تغییر کرده است. روزگاری فرستادن گل، در حد یک شاخه ی گل محمدی ، و یا دسته ای گل نرگس بود. اما حالا وضعیت متفاوت شده است. بله، مثل همه پدیده های پیرامون ما، در زمینه ی ارسال گل هم روند و سبک تازه ای آغاز شده، سبکی که زیبایی هدایای گل را دوچندان ساخته است، جعبه گل (باکس گل).حالا جعبه های گل، جایگزین دسته های گل شده اند. جعبه های گل با جلوه ای چشم نواز، و البته هارمونیک، حالا تبدیل به گزینه ی اول هدایایی شده اند که گل در آن ها استفاده شده است. شاید پیشتر از این هم، این جعبه های گل زیبا را در گل فروشی ها، یا در برخی سایت های اینترنتی دیده باشید. اما هیچگاه به صرافت خرید و ارسال آن ها نیفتاده باشید.دلایل متداول شدن این جعبه های مسحور کننده بسیار هستند. اگر هنوز متقاعد نشده اید که این جعبه های خوشرنگ را به عنوان هدیه برای محبوب خود یا عزیزی بفرستید، پس این مطلب را تا به آخر بخوانید.

• تحول و تغییر بخشی از زندگی امروزی ماست. روال و سبک ارسال گل هم، به شدت از این تغییر و تحول ها تاثیر می پذیرد. ابتدا یک شاخه گل، بعد از آن دسته ای گل، بعد تر سبدهای بافته شده ی انباشته از گل، و حالا جعبه های گل.
• این جعبه های لوکس در شکل و رنگی سحرانگیز، به سبک جدید روزگار ما تبدیل شده اند. نوع تزئین و سبک ارسال جعبه گل، کاملا استثنائی و نو است.
این روند و سبک جدید نه تنها بسیار شیک و اصطلاحاً "مد روز" است، بلکه نمونه ای از تکامل در طراحی و ارائه هوشمندانه است. این جعبه ها به گونه ای طراحی شده اند که گل ها، تا زمان رسیدن به دست دریافت کننده، خوش بو، تازه و معطر بمانند.
با استفاده از تکنیک های جدید، روغن هایی خاص به این گل ها زده می شود، که علاوه بر منعکس کردن زیبایی طبیعی، عمر و ماندگاری آن ها را نیز افزایش می دهد.
شکل ظاهر، و نوع دسته بندی گل، در این جعبه های گل، زمین تا آسمان با تزئینات و دسته بندی گل به شیوه ی قدیمی، و در سبدهای گل متفاوت است. این جعبه های گل، حالا در بین هنرپیشه ها و اشخاص مشهور، به یک سبک و مد تبدیل شده است.

آیا هنوز هم در همراه شدن با این سبک و مدل جدید مردد هستید؟
• نکته ی استثنائی دیگر در مورد این جعبه های گل این است که می توانید سلیقه ی شخصی خود را تا حدی زیادی در آن دخیل کنید. شاید این مهم ترین مشخصه این سبک و روند جدید ارسال گل باشد، این که شما تا حد زیادی می توانید نوع، ظاهر و حتی طراحی آن را تعیین کنید. دسته های گل قدیمی اغلب هیچ تفاوتی با هم نداشتند، اما در مورد جعبه های گل چنین نیست. شما می توانید حروف اسم گیرنده ی گل را در طراحی این جعبه ها استفاده کنید، یا حتی بیشتر از آن، مثلاً یک پیام عاشقانه یا محبت آمیز بدهید. حتی این امکان وجود دارد که شما نوع طراحی و ترتیبات چینش مطلوب خود را سفارش دهید.

به این ترتیب، شما می توانید نوع بسته بندی، رنگ و طراحی جعبه ها و گل ها را هم تعیین کنید.مثلاً جعبه ای مربعی، دایره ای یا ذوزنقه ای شکل، با نوشته هایی بر روی جعبه، و حروفی که با استفاده از ترتیب خاص چینش گل ها ایجاد شده است.
• جعبه گل صرفا یک چینش و ترکیب از گل ها نیست، بلکه یک طراحی و سبک ویژه است. هر کدام از انواع ترتیبات و چینش استفاده شده در این جعبه ها، توسط افراد مجرب و با دقت بالا انجام شده است. سادگی و در عین حال مدرن بودن این جعبه های گل، چیزی بیشتر از فرستادن یک هدیه گل است. این جعبه ها که به تنهایی نیز چشم نواز هستند، با گل هایی دست چین شده و یکدست و با ترتیب خاص و همراه با مهارت چینش، یک هدیه لوکس هستند.
به این ترتیب، فرستادن یک جعبه گل، بهترین شکل از ابراز عشق به گیرنده است. هر کدام از این جعبه ها، بنا بر سلیقه ای و در نهایت کمال، ایجاد شده اند و شک نکنید این هدیه ی زیبا، هوش از سر محبوب شما می برد. امروزه هر فردی که قصد خرید هدیه ای را دارد، ابتدا با جستجو در گوگل (google) از همه جنبه های تصمیم خود آگاه می شود و با زیر و رو کردن مطالب خیال خود را نسبت به گزینه انتخابی راحت تر می کند.
شاید از همین روست که سایت های فروشگاه آنلاین هدیه که نسبت به فروش گل نیز اقدام کرده اند در بسیاری از رتبه بندی های معتبر همچون "اَلکسا" (Alexa) از جایگاه خوبی برخوردار هستند.

نتیجه گیری
اگر در انتخاب هایتان برای هدیه، گل همیشه وجود داشته است، پس باید در رابطه با هدیه به خود نمره بیست بدهید. ارسال گل برای افرادی که دوستشان داریم، برای ابراز علاقه، آوردن لبخندی بر لبشان، عذرخواهی بابت کدورتی، برای جشن ها و مواردی از این دست است. هیچ هدیه ای به اندازه ی یک گل نمی تواند واجد معنا باشد. جعبه های گل (باکس گل) که در واقع مدرن ترین شکل ارسال گل هستند، می توانند تمام این موارد اشاره شده را در نهایت کمال برآورده سازند. نمی توانیم پیش بینی کنیم که روال و سبک آینده در ارسال گل چیست، اما می دانیم که روند و روال موجود در زمینه ارسال گل، جعبه گل (باکس گل) است.این جعبه های گل، زیبایی، ظرافت و مدرن بودن را با هم یک جا در خود دارند و احتمالاً تا پیدا شدن جایگزینی دیگر، بهترین نوع هدیه گل خواهند ماند.