مطالب خواندنی

 • هدیه روز پزشک

  هدیه روز پزشک

  پزشکی از دسته مشاغل سخت و پراسترس می باشد و برای تشکر از زحمات این قشر زحمتکش می توانیم به مناسبتهای مختلف از جمله به مناسبت روز پزشک هدیه ای برای تشکر از آنها تهیه نماییم. از انواع هدایایی که به مناسبت روز پزشک می توان برای این عزیزان در نظر گرفت استفاده از وسایلی است که روی میز کار و یا در دفتر آنها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. انواع جا قلمی های منبت کاری شده که باطرح های زیبای سنتی منقوش شده اند، جای دستمال کاغذی و قلمدان و برگه روزانه و جای تقویم همه از یک جنس و طرح خاص می توانند به عنو

 • صنایع دستی یک هدیه ارزشمند

  صنایع دستی یک هدیه ارزشمند

  در کشور ما اقوام مختلفی زندگی می کنند که هر کدام صنایع دستی مخصوص به خود را دارند و همین موضوع باعث شده که بازار صنایع دستی به عنوان یک هدیه ارزشمند از رونق خاصی برخوردار باشد.درهر استان با توجه به فرهنگ و ویژگیهای قومی مردم آن منطقه صنایع دستی متفاوتی توسط مردم تولید و عرضه می شود. برای مثال درنواحی شمالی و اطراف دریای خزر شما می تواتید انواع مصنوعاتی که از حصیر بافته شده اند و یا سازه های چوبی که با خلاقیت و ظرافت ساخته شده اند را ببینید.

 • گل و باکس گل معطرترین هدیه

  گل و باکس گل معطرترین هدیه

  از بهترین هدایایی که در مناسبتهای مختلف بین افراد ردوبدل می شود انواع گل و باکس گل می باشد. گل همیشه مظهر دوستی و مهربانی و زیبایی است و عموما گل لطیف ترین و معطرترین هدیه ای است که میتوان به دیگری داد. هدیه دادن هرنوعی از گل می تواند معنای خاصی داشته باشد.

 • اسباب بازی هدیه محبوب کودکان

  اسباب بازی هدیه محبوب کودکان

  اسباب بازی ها از بهترین هدایایی هستند که می توان به کودکان هدیه داد. بچه ها از سنین خیلی پایین به انواع اسباب بازی علاقه نشان می دهند وبسیاری از اسباب بازیها به گونه ای طراحی شده اند که کودک در روند بازی با آنها بسیاری از تواناییهای خویش را گسترش می دهد و یا چیزهای جدیدی یاد می گیرد. بنابراین به هنگام انتخاب اسباب بازی به عنوان هدیه برای یک کودک باید به نکات زیر توجه کرد: اسباب بازی ای که هدیه می دهید حتماً باید مناسب سن کودک باشد. توجه داشته باشید که روی تمام اسباب بازیهای استاندارد محدودۀ سنی

 • طلا و جواهرات هدیه ای بینظیر

  طلا و جواهرات هدیه ای بینظیر

  طلا و جواهرات دربین تمام هدایایی که افراد به مناسبتهای مختلف به هم هدیه می دهند موردی ویژه به شمار می رود. وقتی شما تصمیم می گیرید به شخصی طلا و جواهرات هدیه بدهید یعنی فرد مورد نظر برای شما از ارزش خاصی برخوردار است و حتماً شما سعی خواهید کرد طلا یا جواهری که انتخاب می کنید باتوجه به هزینه اقتصادی که برای شما دارد یک هدیه زیبا ودرخور توجه باشد. بسیاری ازما دوست داریم هدیه ای که به ما داده می شود هم از لحاظ مادی و هم معنوی دارای ارزش خاص باشد.

 • هدیه مناسب عید نوروز

  هدیه مناسب عید نوروز

  نوروز بزرگترین عید باستانی ما ایرانیان و نماد شکوه و جلال تمدن بزرگ ایران زمین در حافظه پیر تاریخ است. ایرانیان از دیرباز این نوشدن طبیعت درفصل بهار راجشن میگیرند و به هم هدیه می دهند. هدیه عید نوروز را که گاه عیدی و عیدانه نیز می نامند هرکس به فراخور سلیقه و امکانات خود فراهم میکند و همیشه هدیه ای که به مناسبت عید نوروز به دیگران می دهیم از جلوه خاصی برخوردار است. سالها پیش وقتی هنوز در دنیای زیبای کودکی قدم می زدیم سکه ها و اسکناس های نو یادآور عید بودند اما با گذشت زمان همانگونه که تمام سنت ه

 • هدیه شب یلدا

  هدیه شب یلدا

  غروب جمعه بود. داشتم برای خریدن هدیه شب یلدا بازار تجریش رو به سمت بالا قدم می زدم و به این فکر میکردم که آخه چه اجباریه آدم توی این سرمای هوا بیاد بازار و چه جوری با دستای یخزده دنبال هدیه ای که میخواد شب یلدا به عشقش تقدیم کنه بگرده. مگر نمیشد برای هدیه شب یلدا یه بادکنک قرمز باد کنی و روی اون یه دوستت دارمِ خوشگل بنویسی و خلاص؟

 • هدیه روز کارگر

  هدیه روز کارگر

  به دستهای پینه بسته اش که نگاه میکنی هزار حرف نگفته دارند.سخت اما محکم، زبر اما مهربان چرخهای یک زندگی را می چرخانند. دستهای کارگر زحمتکشی که شبانه روز تلاش می کنند شایسته دریافت بهترین هدیه روز کارگر هستند. روز کارگر یکی از روزهای ارزشمند در تقویم کشور ماست.

 • فروشگاه های اینترنتی پیشرو در فروش هدایای سازمانی

  فروشگاه های اینترنتی پیشرو در فروش هدایای سازمانی

  خرید کردن به تنهایی کاری وقتگیر است، خصوصاً برای کسانی که در خرید سختگیر هستند. بنابراین، خرید هدیه آنهم هدیه سازمانی کاری بس نفسگیرتر و وقتگیرتر می باشد. از زمانی که اینترنت همه گیر شده و اکثریت مردم در فضای مجازی فعالیت دارند، فروشگاههای آنلاین هم راه اندازی شدند که در جستجو و انتخاب اجناس برای مردم بسیار کارآمدتر و به صرفه تر از خرید به صورت حضوری در فضای بازار سنتی هستند. امروزه مردم با خرید از فروشگاههای آنلاین علاوه براینکه در زمان و انرژی خود صرفه جویی می کنند، می توانند از تخفیفات سایت

 • هدیه به نامزد

  هدیه به نامزد

  دوران نامزدی یکی از مهمترین دوران قبل از ازدواج رسمی دو نفر و شروع زندگی مشترک آنهاست. برای بیشترشدن محبت بین طرفین دادن هدیه به نامزد یکی از راههای تأثیرگذار بر محکمتر شدن روابط و احساس محبت و علاقه بیشتر است.البته هدیه به نامزد حتماً نباید ارزش مادی زیاد داشته باشد و شخص نباید خود را برای دادن هدایای گرانقیمت و خارج از توان مالی تحت فشار قرار دهد.

 • هدیه پیشنهادی به مناسبت روز بزرگداشت فردوسی

  هدیه پیشنهادی به مناسبت روز بزرگداشت فردوسی

  حکیم ابوالقاسم فردوسی شاعر حماسه سرای ایرانی در قرن چهارم بود که شاهنامه اثر فاخر ایشان شهرت جهانی دارد. در اینجا سعی می کنیم از هدیه هایی که به مناسبت بزرگداشت این شاعر شهیر در مجامع مختلف استفاده می شود مثالها و نمونه هایی بیاوریم تا همگی شما بتوانید هر زمان نیازمند دادن هدیه به مناسبت بزرگداشت فردوسی بودید از پیشنهادات ما استفاده کنید.

 • هدیه جشن تکلیف

  هدیه جشن تکلیف

  اگر چه جشن تکلیف فقط مختص دختران نیست، اما دراینجا قرار است درمورد هدیه ای که به مناسبت جشن تکلیف به دخترانمان خواهیم داد حرف بزنیم، تا به شما در خرید هدیه جشن تکلیف کمک نماییم. جشن تکلیف یکی از اولین و مهمترین جشن هایی است که تمام زنان در خاطرات خود نقش هایی از آن را بخاطر دارند و هرچه ما بتوانیم هدیه مناسبتری به مناسبت جشن تکلیف دخترمان برای او تهیه کنیم به واقع از همان ابتدا تکلیف بسیاری چیزها را برای او و خودمان روشن کرده ایم.

 • آسان ترین راه ارسال هدیه در ایران

  آسان ترین راه ارسال هدیه در ایران

  گسترش روز افزون مهاجرت باعث شده که بسیاری از افراد در نقاطی دور از خانه و کاشانۀ خود و به عبارتی، هزاران کیلومتر دور از دوستان و عزیزان خود زندگی کنند و برای ارسال هدیه به مناسبت های خاص همواره مشکلات عمده ای پیش رو داشته باشند، از اینرو شاید این سئوال که "آسان ترین راه ارسال هدیه در ایران" کدام است، به ذهن شما هم خطور کرده باشد.

 • هدیه سالگرد آشنایی

  هدیه سالگرد آشنایی

  هدیه دادن به مناسبتهای مختلف بین مردم ما مرسوم بوده و هدایایی که مربوط به سالگرد آشنایی یا دوستی وشروع یک رابطه عاطفی محسوب می شود همیشه از اهمیت خاصی برخوردار است. وقتی شخصی در سالگرد آشنایی با کسی که دوستش دارد به او یک هدیه خاص تقدیم می کند علاوه بر تحکیم رابطه عاطفی باعث می شود که شریک عاطفی او نیز بیشتر ازقبل به جزییات رابطه اهمیت بدهد.

 • هدیه اداری

  هدیه اداری

  یکی از راههای ایجاد انگیزه بیشتر برای بهتر و مفیدتر کار کردن کارمندان و کارگران یک مجموعه تشویق و تایید آنها بوسیله دادن هدایا و پاداش ها به مناسبتهای مختلف می باشد. اگر شما قصد دارید به همکارانتان در یک محیط اداری هدیه بدهید یا به شخصی که در یک مجموعه اداری شاغل است و شما بنابر مناسباتی قصد تقدیر و تشکر از او دارید به شما پیشنهاد می شود به دنبال تهیه هدیه های اداری باشید. از این دسته هدایا می توان به سِت های خودکار و خودنویس با بسته بندیهای زیبا اشاره کرد. انتخاب وسایل تزیینی ترجیحا سنتی مثل ظر