مطالب خواندنی

 • اطلاعات دانستنی های جالب راجع به گل رز

  اطلاعات دانستنی های جالب راجع به گل رز

  گل رز و دانستنی های جالب درباره انواع گل های،رز، باکس گل ارزان ، باکس گل لاکچری

 • بهترین و قدیمی ترین زبان برای بیان عشق

  بهترین و قدیمی ترین زبان برای بیان عشق

  هـدیــه دادن و کـادو خـریـدنـه ... 🎁🌷 . روشی صافو ساده که فقط میخواد از دوست داشتن و از عشق بگه : از اینکه من همیشه به یاد تو و لبخندهات هستم و دوست دارم خوشحالت کنم اونم همیشه و بیشتر از قبل و بدون هیچ مناسبت خاصی 😍 .

 • تا حالا کادوی آنلاین دادی؟

  تا حالا کادوی آنلاین دادی؟

  خیلی وقت ها شده که خیابان های زیادی رو زیر پا گذاشتیم تا یک کادوی مناسب خریداری کنیم. اما حالا دیگه روش های خرید کادو هم تغییر کرده و می تونید هر جا که اینترنت دم دستتون باشه کادوی خودتون رو آنلاین خریداری کنید. هدیه دادن یکی از بارزترین و درعین حال راحت ترین روش هایی هست که علاقمون رو به افراد دیگه نشون میدیم. کادو دادن، جزئی از اتفاقات شیرین زندگیمونه که هم برای خودمون و هم برای شخصی که هدیه می‌خریم لبخند و شادی به همراه داره.

 • جعبه گل، هدیه ای بی نظیر

  جعبه گل، هدیه ای بی نظیر

  اگر به دنبال هدیه ای بی نظیر هستید، جعبه گل را فراموش نکنید. گل، همیشه گزینه اول هدیه هاست، جشن تولدها، روز ولنتاین یا هر مناسبت دیگری. دلیلش مشخص است، گل با جلوه ای متمایز از هر نوع هدیه ی دیگری، با خود واجد معنایی است. برای جشن گرفتن و باشکوه کردن لحظات زندگی، هیچ چیز به اندازه فرستادن باکس گل رُز یا دسته ای گل رُز عمل نمی کند. با فرستادن گل، شما به گیرنده به طور مستقیم می گویید که در گوشه ی ذهنتان، جایی برای او وجود دارد، اینکه شما به او فکر می کنید.

 • بهترین هدیۀ روز زن

  بهترین هدیۀ روز زن

  روزهای زیادی در تقویم جا گرفته اند که به سادگی نمی توان از آنها گذشت، یکی از این روزها، روز زن نام دارد که جدای از سابقه شکل گیری آن، برای مردان ایران معنای خاصی دارد و آن را روز تشکر و قدرانی از زحمات زنان سرزمین خود می دانند، روزی که هدیه دادن به پای ثابت آن تبدیل شده است. روز جهانی زن که در بسیاری از کشورهای جهان جشن گرفته می شود، روز شناخت دستاوردهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی زنان و سهم آنها در خانواده است.

 • چرا هدیه دادن ما را خوشحال می کند

  چرا هدیه دادن ما را خوشحال می کند

  آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که هدیه دادن را به اندازه ی گرفتن هدیه دوست دارید؟ اگر چنین است، پس باید بدانید که دارنده یکی از برجسته ترین خصوصیت های انسانی هستید. حتماً شما هم این جمله را شنیده اید که پول خوشبختی نمی آورد، بله البته اگر شما پول هایتان را صرف امور بیهوده کنید قطعا احساس خوشبختی نخواهید کرد. اما استفاده از پول در زمینه های مناسب می تواند به ما فرصت لمس خوشبختی را بدهد.هدیه دادن یکی از این موارد است.

 • نقش هدیه دادن در تعمیق روابط

  نقش هدیه دادن در تعمیق روابط

  چرا به اطرافیان و دوستان خود هدیه می‌دهیم؟! چرا دریافت هدیه برایمان بسیار دلنشین و خوشایند است؟ آیا تا به حال به این مسئله توجه کرده‌اید که هدیه دادن می‌تواند به عمق رابطه و استحکام آن کمک کند؟! چقدر برایتان اهمیت دارد اطرافیان خود را خوشحال کنید؟! اینها همه سوالهایی هستند که می‌توان از ماهیت هدیه گرفتن برای نزدیکانمان از خودمان بپرسیم و حتی بی مناسبت و صرفاً برای به یاد شخصی بودن برای اون هدیه بخریم.

 • رسوم عجیب و غریب هدیه دادن در کشورهای مختلف

  رسوم عجیب و غریب هدیه دادن در کشورهای مختلف

  ما در دنیایی زندگی می کنیم که پر از کشورهای مختلف و فرهنگ های رنگارنگ است. این کشورهای شگفت انگیز رسوم عجیب و ویژه ای در ارتباط با هدیه دادن دارند که برخی از آن ها شما را شگفت زده خواهد کرد.مثلا درروستاهای شوروی سابق، ارزشمندترین هدیه، یک تکه چوب بوده است.

 • نقش روانشناسی در انتخاب هدیه مناسب

  نقش روانشناسی در انتخاب هدیه مناسب

  آیا شما هم تا به حال در خریدن هدیه برای دوست، همسر، مادر و ... دچار سردرگمی شده اید؟ اینکه ندانید چه چیزی بخرید؟ شاید هم هدیه هایی را خریده اید که حالا در گوشه ای بی استفاده افتاده اند، بله واقعیت این است که خرید هدیه چندان هم کار آسانی نیست. انتخاب هدیه ی مناسب می تواند حس قدردانی و ارزشمندی ایجاد کند، و این خود می تواند باعث ایجاد و تحکیم رابطه شود.

 • کادو بده، هدیه بده

  کادو بده، هدیه بده

  آنلاین کادو – هیچ چیز مثل کادو دادن و هدیه دادن مهر و محبت را تعمیق نمی بخشد و خستگی کار و فشار روانی را از آدم دور نمی کند. برغم مزایای بسیاری که برای هدیه دادن وجود دارد، اما هدیه دادن چندان کار آسانی هم نیست. شلوغی کسب و کار و مشغله های زندگی را که کنار هم جمع کنیم و ترافیک جاده ها را به آن اضافه کنیم، شاید خرید هدیه را مسئله ای سخت بدانیم. همۀ ما حتما سردرگمی خرید هدیۀ تولد دوستان، ولنتاین، روز زن، روز مرد، سالگرد ازدواج و حتی ساده ترین مناسبت ها را تجربه کرده ایم.

 • هدیه روز معلم، بهترین کادوی روز معلم را از کجا بخرم؟؟

  هدیه روز معلم، بهترین کادوی روز معلم را از کجا بخرم؟؟

  فصل بهار است، اما سردی عجیبی این روزها برسایه دیوارحیاطمان سنگینی می کند. با اینکه فصل بهار است اما دانه های باران گویی فراموششان شده است کی وکجا باید جبران نبود نشان را می کردند .پرده ی اتاقم را گوشه ای می فشارم و از پنجره ی باز به شکوفه های نارنج حیاط همسایه نگاهی می دوزم که دراین روزهای نزدیک به اردیبهشت بازهم از لا به لای نم باران خودستانی می کنند و به مشام می رسند.

 • خرید هدیه و کادو برای ولنتاین _ ولنتاین چی بخرم ؟ پک ولنتاین ؟

  خرید هدیه و کادو برای ولنتاین _ ولنتاین چی بخرم ؟ پک ولنتاین ؟

  خریدن هدیه برای عزیزان کار نسبتا سختی است، به خصوص این‌ که برای خرید هدیه در یک روز خاص، مثل روز ولنتاین، تحت فشار باشید. مدام نگران هستید، اگر یک چیز اشتباهی بخرید، چی؟ اگر از هدیه ولنتاین شما خوش‌ اش نیاید، چی؟ این نگرانی‌ها منطقی هستند، ولی ما نگرانی های شما را بر طرف می کنیم. گلچینی از هدایای ویژه ولنتاین برای شما عزیزان

 • نقره، هدیه ای با ارزش برای خاص پسندان

  نقره، هدیه ای با ارزش برای خاص پسندان

  نقره جات همواره از ارزش خاصی در بین مردم و همچنین معاملات برخوردار بوده است و بیشتر کاربردهای این فلز گرانبها بعد از بخش صنعت به ویژه صنایع الکترونیک در ساخت جواهرات و لوازم تزئینی، تولید سکه و مدال بوده و از همین رو امروزه به عنوان هدیه ای با ارزش شناخته می شود.

 • تاریخچه هدیه

  تاریخچه هدیه

  هدیه یا کادو دادن که از گذشته تاکنون وجود داشته و شکل و روش آن تغییر یافته، در آخرین تغییرات روشی خود سر از فضای مجازی و محیط آنلاین در آورده ریشه ای تاریخی دارد که در این نوشته به آن پرداخته می شود. آنچه مسلم است این است که نمی توان تاریخ دقیقی برای مرسوم شدن پدیده "هدیه" در میان بشر تعریف کرد.

 • هدیه روز معلم

  هدیه روز معلم

  دغدغه ی چی کادو بدمو چی کادو بگیرم ازقدیم وندیم باروح وروان هممون یه جورایی بازی کرده ومیکنه، مخصوصاً که اگر مناسبتی هم درراه باشه مثل هدیه روز معلم وهزاران مناسبت دیگه ای که در سال همه ی ماها یه جورایی پیش رو داریمو سالهای ساله که داریم تجربه می کنیم. هرکدام ازماها توی نقش فرزندی مادری، پدری، شاگردی، دانشجویی و...درگیر این موضوع میشیم که باید برای طرف مقابلمون سنگ تموم بگذاریم.