​پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 • خدمات پس از فروش
  1-امکان تعویض تا 48ساعت
  2-در صورتی که کالا توسط پیک ارسال گردیده است و با سفارش شما متفاوت است از دریافت آن خودداری نمائید و در غیر این صورت پس از دریافت بخش پشتیبانی را درجریان بگذارید تا مشکل برطرف گردد.
 • آیا گیرنده کادو ، فاکتور قیمت رو می بیند ؟
  ما هم مثل شما فکر کنیم و خودمون هم دوست نداریم به کسی که هدیه میدهیم بفهمد که پول هدیه اش چه مقدار بوده است و البته تبلیغات خودمون رو هم داخل بسته نمی گزاریم و هیچوقت با گیرنده کادو تماس نمیگیریم ، پیک آنلاین کادو خودش رو به گیرنده هدیه معرفی نمیکند ، روی بسته های پستی بجای فرستنده اسم خودتون رو می نویسیم و آدرس فرستنده رو هم نمینویسیم و یه شماره صندوق پستی تنها اثری هستش که از ما روی کادو به جا می ماند . 
 • سفارش‌ها چه زمانی به پست تحویل داده می‌شود؟
  همه سفارش‌‏ها پس از طی مراحل پردازش، به طور روزانه تحویل واحد ارسال مستقر در محل پردازش سفارش‌های آنلاین کادو می‏‌شوند.
 • ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟
  گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.
 • آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟
  برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "هدایای خریداری شده" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.
 • در صورتی که کالا با عکس داخل فروشگاه اینترنتی متفاوت بود،چی اتفاقی می افتد؟
  از آنجایی که کلیه کالاهای موجود در سایت، در آتلیه عکاسی مجموعه توسط عکاس حرفه ای عکسبرداری شده است، لذا با اطمینان این ضمانت را به شما میدهیم که عکسهای کلیه کالاهای سایت، عینا با کالا تطابق دارد ولی باز هم جهت اطمینان مشتریان 3 مورد را جهت اطمینان شما عرض می کنیم:
  داشتن نماد اعتماد الکترونیکی، امکان تعویض تا یک هفته و امکان تسویه در محل (فعلاً برای شهر تهران)
 • در صورتی که کالا شکسته یا معیوب بود چه کار باید بکنیم؟
  در صورتی که جنس توسط پیک ارسال گردیده است در صورت ایراد از دریافت آن خودداری نمائید و در غیر این صورت پس از دریافت بخش پشتیبانی را درجریان بگذارید تا مشکل برطرف گردد
 • آیا گیرنده کادو ، فاکتور قیمت رو می بیند ؟

  ما هم مثل شما فکر کنیم و خودمان هم راغب نیستیم  به کسی که کادو میدهیم بفهمد که هزینه کادواش چه مقدار بوده است و البته تبلیغات خودمان رو هم داخل بسته نمی گزاریم و هیچوقت با گیرنده کادو تماس نمیگیریم ، پیک شرکت خودش رو به گیرنده هدیه معرفی نمیکند ، روی بسته های پستی بجای فرستنده اسم خودتان  رو می نویسیم و آدرس فرستنده رو هم نمینویسیم و یه شماره صندوق پستی تنها اثری هست که از ما روی کادو به جا می ماند . • هزینه ارسال چگونه محاسبه می شود ؟

  هم اکنون تنها برای تهران یک نوع پیک رایگان داریم که همراه با یک شاخه گل هم ارسال می کنیم اما در بازه زمانی سه روز کاری انجام میشه . یعنی ممکن است سفارش شما همان روز اول ارسال بشود یا در پایان وقت روز سوم ، ولی اگر خیلی عجله داشتید می توانید ارسال فوری رو انتخاب کنید تا پیک در دقیقا راس ساعت مقرر بسته را به دست شما برساند که این نوع ارسال با هزینه همراه است .

 • *کد امنیتی را در کادر زیر وارد کنید: