هدایای سازمانی

همکاری با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی 
 
گروه بازرگانی آنلاین کادو به پاس همراهی و اعتماد مشتریان سازمانی خود، واحد هدایای سازمانی اختصاصی را با هدف همکاری تخصصی و حرفه‌ای با سازمان‌ها در حوزه‌های مختلف پرسنلی ومناسبتی راه اندازی نموده است.
در این مسیر، تبلوری از هنر ایرانی را در مجموعه‌ ‌ای بی نظیر از هدایای ویژه، خاص و نفیس (اعم از تولید داخل)، در بخش های مختلف صنایع دستی، مصنوعات چرمی محصولات فرهنگی و ... در طرح‌‎ها و رنگ‌های مختلف با قیمت های متفاوت و کاملا رقابتی با ارسال متفاوت (رایگان، سوپرایز و ... ) به صورت تخصصی در رنگین کمانی از بسته بندی‌‌های خاص گرد هم آورده‌ و با بهره گیری از کادری مجرب، آمادگی دارد تا به بهترین شکل ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشد.
آنلاین کادو
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 در این بخش سازمانها با قیمتهای عمده و بسیار اندک پس از خرید از خدمات بسته بندی خاص با درج آرم و ارسال رایگان بهره مند می گردند.
شرکتهای متقاضی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و ثبت سفارش با کارشناسان این گروه به شماره 88895341-021 تماس حاصل فرمایید.

 

                                                                   

 هدایا پرسنلی

رفاه پرسنل همواره بخشی از دغدغه مدیران آشنا به علوم رفتار سازمانی می‌باشد. ارائه مناسب، اثر بخش و به موقع مشوق‌های پرسنلی همواره بخش عمده‌ای از وقت گرانبهای مدیران ارشد سازمان‌ها را به خود اختصاص داده و واحدهای مختلفی را در زیرمجموعه روابط عمومی و امـوراداری سازمـان‌ها ایـجاد نموده است.گروهبازرگانی آنلاین کادو آمادگی دارد تا پاسخگوی نیاز سازمانها در برنامه‌ریزی، تامین و توزیع هدایای پرسنلی در تمامی بخش‌ها و زمانها با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت وکمترین زمان به اثربخش‌ترین شکل ممکن باشد.
 اعیاد ومناسبت‌ها

تلفیق مبارک فرهنگ شرقی و مذهب ناب محمدی، روزها و اعیاد شادی‌بخش فراوانی را در طول سال در تقویم این مرز و بوم به ثبت رسانده است این اعیاد که بهترین بهانه شـاد بودن است در نگـاه مدیران مثبت اندیش بهانه‌ای نیکو برای تقدیر و تبریک به همکاران و همـراهان می‌باشد.به پاس افتخار اعتماد و همراهی شما مدیران محترم، گروه بازرگانی آنلاین کادو آمادگی دارد و مفتخر است تا این لحظات شاد را همسو با ظرافت نگاه و سلیقه شما به بهترین شکل ممکن در قاب خاطرات ماندگار سازد.
 
 مراسم و همایش‌ها

هر روزه مـراسم و همایش های زیادی در سطوح مختلف برگزار می گردد و برگزارکنندگان خوش ذوق را برآن می دارد تا با تهیه هـدایایی درخور، خاطره این گردهمـایی ها را در ذهن شرکت کننده گان ثبت کنند. از این روگروه بازرگانی آنلاین کـادو هدایا و بسته های ارزنده ای ازتولیدات داخلی مرغوب ایرانی را برای همایش ها و مراسم خـاص شما در نظرگرفته تا با توجه به موضوع همایش و نوع مراسم، مناسب ترین انتخاب را با قیمت استثنایی در دسترس شما عزیزان قرار بدهد
 کارت‌های اعـتباری خرید هـدیه

 گاهاً شرایطی پیش می‌آید که شما شناخت کاملی از سلیقه و نیـاز شخص یا اشخاص مورد نظرتان، جهت تهیه هـدیه مناسب ندارید و یا به دلیل تنـوع سلایق و یا کمبود وقت امکان انتخاب مناسب برای شما فراهم نمی‌باشد، در چنین شرایطی آنلاین کادو به شما کارت اعتباری خرید هدیه را پیشنهاد می‌نماید. شرایط خرید آسان، تخفیفات حجمی و ویـژه، امکان خرید فـردی و گروهی، تنوع بالا، قیمت منـاسب و امکان زمان‌بندی خرید از ویژگی‌های بارز کارت‌های اعتباری خرید هدیه می‌باشد. کارت‌های هدیه خصوصیات ویژه دیگری از جمله؛ امکان انتخاب کارت ویژه مناسبت‌های خاص، امکان درج لگو یا عبارت مد نظر مشتری و قابلیت تجدید شارژ را نیز دارا می‌باشند
                                    
                                                          
 ترمه 16 رنگ ست ترمه 16 رنگ 
                                                        
قرآن های نفیس   دیوان های نفیس