روانشناسی کادو

 • گل رز و دانستنی های جالب درباره انواع گل های رز

  گل رز و دانستنی های جالب درباره انواع گل های رز

  گل رز از زیبا ترین نوع پر طرفدار ترین گلهای دنیاست! گل رز 100 گونه ی مختلف دارد، هک بیشتر آنها بومی آسیاست و منشأء بقیه اروپا و آمریکای شمالی و آفریقاست. به دلیل کشت تجاری گل رز، اکنون در سراسر دنیا گل رز یافت میشود،کشت گل رز از 500 سال قبل آغاز شده و منجر بوجود 13000 گونه‌ی مختلف شده، رزهای وحشی می توانند در زیستگاههای مختلف زندگی کنند بجز جاهای که زمستان های خیلی سر و یخبندان دارند. امروزه گونه های خاصی از رز به دلیل از دست دادن زیستگاه در حال انقراض اند.

 • عطر و ادکلن چه تاریخچه ای دارد و از چه زمانی خرید عطر و ادکلن رایج شد

  عطر و ادکلن چه تاریخچه ای دارد و از چه زمانی خرید عطر و ادکلن رایج شد

  اولین بار در قرن 18 ساخت ادکلن EAU DE COLOGNE انقلابی در صنعت عطر سازی به وجود آورد، ادکلن در آن زمان ترکیبی از گیاهان رزماری نارنج و لیمو بود و استفاده فراوانی داشت استفاده از مواد خوش بو به عنوان خوش بو کننده محیط از قرن ها پیش نزد مصریان رواج داشت در آن زمان استفاده از این مواد تنها به آیین های مذهبی اختصاص داشت اما کم کم از خواص درمانی آنها نیز برای تسکین ضخم های پوستی در قرن هفدهم استفاده از بوی خوش رایج و در سال 1656 اولین صنف عطر سازان تاسیس شد...

 • اصول روانشناسی هدیه

  اصول روانشناسی هدیه

  پروفسور مارگارت راکر دکترای روان شناس و کارشناس در حوزه هدیه دادن می گوید:”در یک رابطه،مردان بیشتر از زنان دوست دارند هدیه ای دریافت کنند که بیشتر از میزان پول پرداخت شده،کاربرد داشته باشد .

 • رنگ ها در انتخاب و خرید هدیه

  رنگ ها در انتخاب و خرید هدیه

  روانشناسی هر رنگی وجود روحی انسان را با سایر پدیده های هستی در ارتباط قرار می دهد نظر انسان ها درباره رنگها فرق دارد و هر کسی احساس خاصی به هر رنگی دارد روانشناسان میگویند همه ما انسان ها تحت تاثیر رنگها هستیم تست روانشناسی رنگ فرد می تواند وضعیت روحی او را مشخص کند حتی میگویند بعضی رنگها باعث ثروتمند شدن یا زیاد شدن در آمد آدم میشود رنگها همچنین در دکوراسیون خانه تاثیر بسزایی دارند .

 • ریشه کادو

  ریشه کادو

  هدیه دادن رسمي است كه نخستين بار از ايران برخاسته و به ساير نقاط جهان شيوع پيدا كرده است.